SEGEMENT ‘A’ W TRAKCIE REALIZACJI – DZIENNIK Z BUDOWY

Miło nam poinformować, że jesteśmy w trakcie budowy ostatniego etapu naszej inwestycji przy ulicy Krzemieńczyk w Oświęcimiu.

 

W segmencie A znajdować się będzie 12 wyjątkowych mieszkań – 6 na parterze 6 na piętrze.

Mieszkania na poziomie parteru będą posiadały ogródki – narożne będą większe do 220 m2, a środkowe ok 70 m2. A mieszkania na pierwszej kondygnacji będą miały przestronne balkony o powierzchni około 9m2 + dodatkowo strych, który znajduje się na całej powierzchni mieszkania całkowicie przygotowany pod komórkę lokatorską.

Budynek zlokalizowany jest w cichym zakątku naszego osiedla. Znikomy ruch samochodów i otoczenie przyrody zapewni mieszkańcom komfort i spokój.

Lokale mieszkalne z tego segmentu będą w układzie dwie sypialnie + salon z aneksem kuchennym + łazienka + komunikacja. Powierzchnie kształtują się od ok. 68m2 do ok. 76m2.

 

Jaki mamy obecnie stan budowy? Jesteśmy na ukończeniu zabudowy kubaturowej, ściany działowe już prawie skończone. Mamy wykonane przyłącza do budynków wszystkich mediów – o czym pomyśleliśmy już budując poprzednie segmenty – których sprzedaż się zakończyła.
Ściany szczytowe zostały wybudowane na 3 segmentach. Wykonaliśmy szkielet dwóch dachów – prace dotyczące ułożenia dachówki, oraz wykonania pozostałych dachów zaplanowaliśmy na obecny tydzień.

 

Plan działania na zbliżające się tygodnie? W obecnym tygodniu zaczęliśmy działać przy montażu okien, swoje prace zaczynają również instalatorzy; elektrycy oraz monterzy instalacji CO oraz urządzeń sanitarnych. W przyszłym miesiącu planujemy rozpocząć prace przy wykonaniu ocieplenia budynków.

 

Budowę segmentu A zakończymy w II połowie roku. W tym samym czasie rząd planuje uruchomić nowy program mieszkaniowy – Mieszkanie na Start. Będzie to idealna okazja do zakupu naszych gotowych mieszkań na preferencyjnych zasadach w korzystnym kredycie.

 

Jeżeli planujesz zakup mieszkania w tym roku, koniecznie umów się na spotkanie z naszym Specjalistą do Spraw Sprzedaży, który wytłumaczy Ci zasady i warunki ewentualnej rezerwacji Lokalu, który jest w trakcie budowy.

 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Tel. +48 606 665 967