Lubimy dzielić się wiedzą!


Wszystkim naszym Klientom zapewniamy nieodpłatne doradztwo kredytowe.

 

Nasz doradca zaproponuje najlepsze dostępne warunki finansowania zakupu mieszkania. Zbada zdolność kredytową oraz skompletuje niezbędną dokumentację do wniosku kredytowego. Z przyjemnością pomożemy we wszystkich formalnościach.


Współpracujemy tylko z najlepszymi i renomowanymi instytucjami finansowymi.

Zapraszamy do kontaktu, nasz Doradca jest do Państwa dyspozycji.

Dlaczego Expander?

Mamy wieloletnie doświadczenie – działamy na rynku od 2000 r i pomogliśmy  w uzyskaniu kredytu tysiącom Klientów.

Nasze usługi są bezpłatne – jesteśmy wynagradzani przez banki, to one płaca nam prowizje. Nie oznacza to jednak, że kredyt będzie droższy niż w banku.

Negocjujemy – mamy w ofercie kilkanaście banków. Dostęp do tak wielu ofert w jednym miejscu pozwala nam na uzyskanie dla Ciebie najlepszych warunków.

Załatwiamy formalności – sprawdzamy Twoja zdolność kredytową jeszcze przed złożeniem wniosków. Pomagamy w formalnościach, skompletowaniu potrzebnych dokumentów i przeprowadzamy przez cały proces kredytowy. Wszystko po to, żeby zaoszczędzić Twój czas i niepotrzebne nerwy.

Działamy uczciwie i przejrzyście – nie należymy do żadnej instytucji bankowej. Zawsze prezentujemy plusy i minusy wybranej przez Ciebie oferty kredytowej. Rozmawiamy też o ryzykach kredytu i pomagamy się przed nimi zabezpieczyć. Dlatego właśnie nasi Klienci czują się bezpiecznie na każdym etapie procesu kredytowego.

Porównujemy oferty – jeśli masz już ofertę kredytu, możesz pokazać ją naszemu ekspertowi i pozwolić mu poszukać lepszej opcji. Pamiętaj, że oferty banków szybko się zmieniają i często pojawiają się nowe promocje.

Obsługujemy kompleksowo – jeśli nie wiesz od czego zacząć, nie martw się! Obsłużymy Cię kompleksowo.

Zapraszamy do kontaktu

Katarzyna Jurdeczka
T: 606 665 967
M: kjurdeczka@janmat.pl