Z marką JANMAT realizujemy działalność deweloperską od projektu budowy osiedla mieszkaniowego „Nad stawem” w Oświęcimiu. Bardzo szybko się rozwijamy i rośniemy w siłę, dlatego w naszych najbliższych planach są już kolejne projekty budowlane. Naszą misją są komfortowe i bezpieczne miejsca do życia i pracy. 
 
To co zdecydowanie nas wyróżnia to zaangażowanie i pasja. Stawiamy na budownictwo wysokiej jakości, budujemy z dużą dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Inwestycje JANMAT są bezpieczne! Realizujemy nasze projekty w oparciu o własne finansowanie, które zabezpieczone  jest rachunkami powierniczymi. 
 
Bardzo ważna jest dla nas społeczność lokalna, w naszej działalności staramy się realizować inwestycje z myślą o najbliższej okolicy i wpisywać się w lokalny kontekst. Bierzemy pod uwagę rozwiązania które wpływają na środowisko naturalne. Podstawą naszej działalności jest budowanie z myślą o współtworzeniu zrównoważonych miast i społeczności. 
 
Dużą uwagę przykładamy do wyjątkowej obsługi Klientów. Oferujemy naszą pomoc na każdym etapie wyboru i zakupu mieszkania. Przygotujemy dla Państwa całą niezbędną dokumentację oraz nasz doradca finansowy pomoże i doradzi przy kredycie hipotecznym. 
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. 
Zapraszamy do naszego biura, chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. 
 
Do zobaczenia!

Nasz zespół stanowią

Mateusz Lisowski

Prezes

Sporysz Dorota

Specjalista ds. sprzedaży i administracji

katarzyna_jurdeczka

Katarzyna Jurdeczka

Specjalista ds. sprzedaży

piotr_wroblewski

Piotr Wróblewski

Adwokat

Krzysztof Drewniak

Adwokat

aleksander_kusz

Aleksander Kusz

Księgowy - Biuro Debet

face-character-men

Jarosław Godek

Kierownik Budowy