Co Charakteryzuje Nasze Osiedle?

PRZESTRZEŃ, KOMFORT, FUNKCJONALNOŚĆ

Mieszkanie musi być przede wszystkim wygodne, a wygodę zapewnia jego funkcjonalność. Zawsze stawiamy na takie projekty, które dadzą Państwu wiele opcji aranżacyjnych. W naszych przestrzeniach będą mieli Państwo szansę urządzić przestronny salon z kuchnią, gdzie cała rodzina będzie mogła wspólnie gotować. Będzie szansa na jadalnię z wielkim stołem, dla rodzin ceniących wspólne posiłki. Dla pracujących w domu znajdzie się przestrzeń na gabinet, a ci, którzy potrzebują się wyspać będą mogli mieć sypialnie z wielkim, wygodnym łóżkiem. W końcu każdy lokator posiada indywidualne potrzeby.

nadstawem_przestrzen_komfort_funkcjonalnosc
nadstawem_ergonomia_i_ekonomia

ERGONOMIA I EKONOMIA

Projektując mieszkania Osiedla Nad Stawem zadbaliśmy o to, aby każde pomieszczenie posiadało optymalną powierzchnię oraz kształt ułatwiający aranżację wnętrza. Dzięki temu nie płacą Państwo za zbędne metry, zyskując jednocześnie wygodną przestrzeń do zamieszkania.

NATURA - SPOKÓJ – KOMFORT

Nasze osiedle to pięknie położone miejsce zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie spokój i uroki natury. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy w ciągu dnia pracują w mieście i szukają miejsca, gdzie będą mogli po pracy odpocząć na łonie natury ze swoją rodziną. Delikatna architektoniczna linia w połączeniu ze spokojem otaczającej zieleni tworzy idealną kombinację. Wybierając to miejsce dla siebie podejmują Państwo właściwą decyzję,
która będzie procentować w przyszłości.

nadstawem_natura_spokoj_komfort
nadstawem_wygoda_i_rekreacja

WYGODA I REKREACJA

Łatwy dostęp do niezbędnych usług oraz miejsc do robienia codziennych zakupów oznacza więcej czasu do własnej dyspozycji. Dzięki bliskości Starych Stawów oraz Bulwarów nad Sołą, a także dzięki planom gminy Oświęcim w zakresie rozwoju okolicznych terenów rekreacyjnych, zaoszczędzony czas łatwiej wykorzystają Państwo na rekreację i aktywność na świeżym powietrzu.

BEZPIECZEŃSTWO I SPOKÓJ

Okolica Osiedla Nad Stawem ze względu na swoją lokalizację jest bardzo atrakcyjną dzielnicą mieszkaniową. Powstaje tu coraz więcej nowych osiedli oraz domów jednorodzinnych. Mieszka się tu spokojnie i bezpiecznie, dlatego z pewnością polubią Państwo to miejsce.

nadstawem_bezpieczenstwo_i_spokoj
nadstawem_doswietlenie_mieszkan_i_doskonale_usytuowanie

DOŚWIETLENIE MIESZKAŃ I DOSKONAŁE USYTUOWANIE

Duże i jasne okna Osiedla Nad Stawem to efekt specjalnie zaprojektowanych, niskich parapetów, które mogą Państwo udekorować wedle własnego uznania. Dodatkowo nasze mieszkania zaprojektowane są w ten sposób, że posiadają ekspozycję na więcej niż jedną stronę świata, co sprawia, że są bardziej przewiewne. Zdajemy sobie sprawę, że w jasnych, przewietrzonych pomieszczeniach mieszka się dużo lepiej.