Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Nad stawem w Oświęcimiu?

Wybór odpowiedniego mieszkania bywa skomplikowanym i żmudnym procesem. Przed ostateczną decyzją warto przeanalizować kilka ważnych kwestii. Pierwszym poważnym dylematem jest wybór pomiędzy mieszkaniami od dewelopera, a rynkiem wtórnym. Z praktycznego punktu widzenia mieszkanie z rynku pierwotnego wydaje się lepszym i rozsądniejszym rozwiązaniem. W takim przypadku, liczy się nie tylko samo mieszkanie, lecz również cała inwestycja deweloperska: budynki, miejsca postojowe, całe otoczenie i infrastruktura. W świeżo wybudowanym lokalu znajdują się nowe instalacje elektryczne, kanalizacyjne i wodociągowe. To samo dotyczy stolarki okiennej i drzwiowej. Kupując takie mieszkanie nie musisz się martwić o ewentualne awarie i dodatkowymi kosztami naprawy.   

 

Drogi czytelniku, jeśli szukasz wymarzonego miejsca na ziemi, z przyjemnością polecamy mieszkania na osiedlu Nad stawem, dlaczego warto? Osiedle zlokalizowane jest w cichej i klimatycznej okolicy. Tutaj znajdziesz tereny zielone, łąki i drzewa. To idealne miejsce na spacery z psem, poranny jogging czy relaks na świeżym powietrzu. Doskonała lokalizacja to również dobry i szybki dojazd do centrum miasta. Podróż do Rynku Głównego zajmuje maksymalnie 6 minut samochodem. W przyszłości z tego miejsca łatwo i szybko dojedziesz do Katowic czy Bielsko- Białej. 

 

To miejsce charakteryzuje się wspólną linią kolorystyczną i stylistyczną. Przy projektowaniu i budowie ogromną uwagę przykładaliśmy do detali. Dzięki temu wybudowane przez nas mieszkania tworzą spójną całość. Do dyspozycji mieszkańców będzie 36 lokali.  

 

To co wyróżnia tę inwestycję na tle konkurencyjnych ofert na rynku to kameralny charakter osiedla, 3 – pokojowe mieszkania o powierzchni od 54 m2, prywatne ogródki o powierzchni do 215 m2. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe, do dyspozycji mieszkańców przygotujemy również ogólnodostępne miejsca postojowe. Mieszkania na piętrze wyposażyliśmy w oszklone balkony z EPDM. Dodatkowo Klienci, którzy zdecydują się mieszkać na piętrze będą mieli do dyspozycji własne poddasze, które można wykorzystać do przechowywania mniejszych rzeczy.  

 

Dlaczego warto wybrać mieszkanie w cichym i klimatycznym miejscu? 

– masz większe poczucie bezpieczeństwa  

– zmniejsza się ryzyko ewentualnych włamań 

– masz swobodę w aranżacji  

– masz niższe koszty eksploatacji 

– jesteś częścią lokalnej społeczności 

 

Mieszkania są całkowicie bezczynszowe. W naszych budynkach zastosowaliśmy skuteczne materiały izolacyjne oraz okna wyższej klasy, to pozwoli na realne obniżenie wydatków eksploatacyjnych. Wszystkie mieszkania ogrzewane są z miejskiej sieci ciepłowniczej tzw. cieplika miejskiego – według ekonomistów to zdecydowanie najtańszy sposób ogrzewania domów.   

 

O zaletach naszej inwestycji moglibyśmy pisać naprawdę dużo i długo. Jeśli chciałbyś/chciałabyś zobaczyć nasze mieszkania na „własne oczy”. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na ulicy Krzemieńczyk.  

 

Zadzwoń już dziś i dowiedz się więcej:  606 665 967