Swoje pierwsze M

Jako deweloper, zdajemy sobie sprawę jak ciężka jest decyzja od zakupie swojego pierwszego mieszkania. Wiemy, że jest to decyzja na całe życie. Na początku towarzysza jej wątpliwości i pytania. Stąd też poniżej kilka sugestii na co zwrócić uwagę:


Lokalizacja inwestycji – kluczowa przy podjęciu decyzji o zakupie własnego mieszkania. Czy w pobliżu znajdują się lokale usługowe i handlowe, przedszkola, szkoły, transport publiczny? Nie można też zapomnieć o terenach zielonych, które pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Osiedle nad stawem stwarza idealne warunki do życia w zgodzie z naturą, jednocześnie zapewniając dostęp do wszystkich udogodnień miasta.


Mieszkanie – mieszkanie musi być przede wszystkim wygodne, a wygodę zapewnia jego funkcjonalność. Zawsze stawiamy na projekty, które dadzą Państwu wiele opcji aranżacyjnych. W naszych przestrzeniach będą mieli Państwo szanse urządzić przestronny salon z kuchnią, jadalnia z wielkim stołem. Dla pracujących na home office znajdzie się przestrzeń na gabinet, a Ci którzy potrzebują się wyspać będą mogli mieć sypialnie z dużym wygodnym łóżkiem. W końcu każdy lokator posiada indywidualne preferencje.


Udogodnienia – projektując mieszkania na Osiedlu Nad Stawem zadbaliśmy o to, aby każde pomieszczenie posiadało optymalną powierzchnię oraz kształt ułatwiający aranżacje wnętrza. Dzięki temu nie płacą Państwo za zbędne metry, zyskując jednocześnie wygodną przestrzeń do zamieszkania.


Umowa – podpisanie umowy, to finalny etap transakcji zakupu nowego mieszkania, dlatego do Państwa dyspozycji są nasi sprzedawcy, którzy chętnie udzielą odpowiedzi, na wszelkie pytania.